Oferta pracy: Starszy Konstruktor

Zatrudnimy pracowników na stanowisko: Starszy Konstruktor.

MIEJSCE PRACY: Barak k. Lublina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie nowych maszyn i urządzeń samodzielnie lub z przydzielonym zespołem,
  • modyfikacje istniejących produktów,
  • praca na narzędziach CAD i PDM,
  • przeprowadzanie obliczeń inżynierskich, analiz, symulacji,
  • przygotowywanie dokumentacji warsztatowej,
  • analiza ryzyka w obszarze bezpieczeństwa i obsługi maszyn,
  • współpraca z innymi działami firmy biorącymi udział w realizacji projektu i produkcji,
  • czynne uczestnictwo w działaniach walidacyjnych - przygotowywanie raportów, kart technicznych.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:

  • wykształcenie wyższe techniczne (absolwent Wydziału Elektrycznego lub Mechatroniki),
  • bardzo dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn, rysunku technicznego oraz technologii obróbki metali,
  • biegła znajomość narzędzi do projektowania  CAD (preferowany Autodesk Inventor) oraz PDM (preferowany Autodesk Vault),
  • min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń,
  • praktyka w wykonywaniu obliczeń inżynierskich (SMath, MathCad itp.),
  • wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów poparta doświadczeniem w analizach wytrzymałościowych MES oraz symulacjach dynamicznych,
  • dobre rozeznanie rynku komponentów zakupowych/handlowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • samodzielność, zdecydowanie w działaniu oraz dobra samoorganizacja,
  • skrupulatność i profesjonalizm w realizacji przydzielonych zadań.

MILE WIDZIANE:

  • podstawowa znajomość układów pneumatycznych i automatyki przemysłowej,
  • znajomość norm i wymogów technicznych,
  • chęć wprowadzania usprawnień poparta kreatywnością.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dywersyfikacji branż,
  • możliwość rozwoju przy pracy nad projektami wymagającymi różnych specjalizacji,
  • dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • pracę zespołową z doświadczonymi konstruktorami,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej.

CV prosimy przesyłać na adres Lrozycki@sigmasa.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez firmę Sigma S.A. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych